Alfa Dental Center

BİZ KİMİZ

ALFA Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Medikal ve mimari altyapısı ile uluslararası standartlara ve akreditasyon kurallarına ( Joint Commission İnternational ) uygun bir şekilde inşa edilen ilk özel ağız ve diş sağlığı merkezi olan ALFA bu alanda Türkiye’nin öncü sağlık merkezi olma vizyonu doğrultusunda sağlık Turizmi uygulamarı ile yabancı hastalara da kaliteli ve yüksek standartta hizmet vermeyi ve koşulsuz hasta memnuniyetini hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz.

Uluslararası standartlarda uygulama ve tedavilerin gerçekleştirildiği 800 metrekarelik kapalı alana kurulmuş olan merkezimizde 2’si diagnoz olmak üzere 9 adet diş ünitesi, Türkiye’de Ağız ve Diş Sağlığı alanında ilk defa uluslararası validasyona sahip A Sınıfı ameliyathane, 3D tomografik, sterilizasyon birimleri, müşahade ve gözlem odaları, toplantı ve eğitim salonlarımız yer almaktadır.

Başlıca Hizmet Alanlarımız Şu Şekildedir;

  • Oral Diagnoz
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Müşahade Odası
  • Ortodonti
  • Kanal Tedavi ve Endodonti
  • İmplant Cerrahi
  • Protez
  • Pedodonti
  • Sterilizasyon

İmplantoloji, ağız diş ve çene cerrahisi, ortodonti, protez, periodontoloji, pedodonti ve endodonti olmak üzere temel alanlarda profesör, doçent ve uzman diş hekimlerinden oluşan, anestezi ve reanimasyon uzmanları, anestezi teknikerleri, hemşireler, 20 kişilik teknik, yardımcı ve idare personel görev yapmaktadır.

Merkezimizde güven içerisinde tüm ağız ve diş sağlığı hizmetlerini alabilirsiniz.

Rs-service

Yeni Teknolojiler

Son teknoloji malzeme ve ürünlerimiz ile diş sağlığı açısından yenilikleri takip ederek sizlere hizmet veriyoruz.

Rs-service

6 ve Üstü Branş

Sağlıklı dişler için kalitemizi her geçen gün arttırarak bu alandaki bilgi seviyemizi arttırarak sizlere en iyi görünümü sağlıyoruz.

Rs-service

Kaliteli Ürünler

Diş implantları başta olmak üzere bu alanda üst düzey kaliteyi tercih ediyoruz.

Rs-service

2500'den Fazla Mutlu Müşteri

Çalışmalarımızda sizin bizden memnun ayrılmanız bizim için çok önemlidir. Arkamızda 2500’den fazla mutlu müşterilerimizin desteği ile daha iyi hizmet veriyoruz.

Ardında 15 yıl gibi bir bilgi birikimimiz ile sizlerin diş sağlığınızı güvence altına alıyoruz. Kaliteli hizmetimizi kaliteli ürünlerimiz ile perçinliyoruz. Sizleride Alfa Dental Center merkezimizde görmekten onur duyacağız.