Randevu Al

  Çağrı Hattımızdan Bize Ulaşarak 7/24 Randevu Alabilirsiniz

  +90 (552) 418 10 88

  Bilmek İsteyebilirsiniz!

  Randevu almadan önce bilmek isteyebileceğiniz bazı önemli konuları şu şekilde sırayalabiliriz.

  Gülüş tasarımı , hekimlik ve sanatın beraber uygulanarak , kişiye özel ideal gülüşü bulmaktır. Kişinin şahsi istekleri ile sağlık ve doğallığı da birleştirerek sağlıklı bir gülüş planlamaktır. Fotoğrafınız üzerine photoshop bir başka hastanın dişlerini ekleyerek sizin beğeninize sunuyoruz. Bir çok telefon uygulamasında bunu kendinizde yapabileceğinizi biliyor musunuz?

  Çıkan sonuç sizide tatmin ediyorsa tedavinize başlıyoruz. Aynısını yapmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

  Diş implantı , titanyumdan yapılmış yapay diş kökleridir. Eksik dişlerinizin olduğu bölgelere yerleştirilerek üzerine yapılan diş protezi ile birlikte doğal dişlerinizi taklit etmektedirler.

  Uygulanışı;

  • Öncelikle diş etinizi bistüri dediğimiz keski ile yararak kemiği görene kadar kaldırıyoruz,
  • Kemik ortaya çıktığında mini bir matkap ile kemiğinizde oyuk açıyoruz,
  • Bu oyuk içerisine uygun implantı vidalıyoruz,
  • İmplantın üzerini kapatacak şekilde diş etinizi tekrar kapatıyor ve iyileşmeye bırakıyoruz. Anestezi etkisi geçene kadar bu yaptığımız işlemleri hiç hissetmeyecek ancak anestezi etkisi geçtiğinde şiddetli ağrılara hazır olmanızı öneriyoruz.

  Diş beyazlatma hekim kontrolünde sağlıklı diş ve diş etleri olan bireylere kaliteli jeller ve cihazlar yardımı ile yapıldığında herhangi bir zarar vermez fakat kaliteli ilaç – cihazlar çok pahalı olduğu ve temini zor olduğundan ötürü kliniğimiz içerisinde bulunmamaktadır. Beyazlatmada başarı oranımız %45-50 civarındadır.